Paula Hawkins

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  2 290 Lekë In Stock

  2 290 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Ky libër është në listën e leximeve të presidentit amerikan, Barack Obama. Pse të mos e lexosh edhe ti librin që ka misterin e një personi që udhëton çdo ditë në të njëjtin tren. Porosite tani! 

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Autorja e romaneve bestseller, “Vajza në tren” dhe “Nën ujë” Paula Hawkins vjen me nje tjeter roman ne gjuhen shqipe, - Zjarr qe digjet ngadale, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Morava. Libri vjen tek lexuesit duke nisur nga data 20 shtator 2022. Por, tek Bukinist.al mund ta porositni qe tani online, duke perfituar ulje -15%.

  1 200 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items