Cmim i reduktuar! Tri here ne agim Shiko më të madhe

Tri here ne agim

Alessandro Baricco BD0199

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Do takohen tri herë, por secila herë do të jetë unike, e para dhe e fundit. Pas suksesit me librin Zoti Guajn, Alessandro Baricco vjen me një libër imagjinar-sic e cilëson ai- Tri here ne agim.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994304295

462 Lekë

-23%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Do të takohen tri herë, por çdo herë do të jetë e vetmja, e para dhe e fundit. Ejani, ju thashë! Pse? Shikoni jashtë, ka zbardhur agimi. Po pastaj? Është koha që të ktheheni në shtëpi për të fjetur. Çhyn ora këtu, unë nuk jam fëmijë. Nuk është çështje orësh, është çështje drite. Çdreqin thoni? Është drita e duhur për tu kthyer në shtëpi, është bërë enkas për atë. Drita? Nuk ka dritë më të mirë për tu ndier i pastër. Shkojmë! Alessandro Baricco ka lindur në vitin 1958. Ka shkruar ese dhe romane që janë përkthyer në mbarë botën.

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789994304295
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiAdrian Beshaj