Living nr. 23, në treg View larger

Living nr. 23, ne treg

LIVING BLV0026

New product

Përshkrim i shkurtër

Tani në treg numri i ri i revistës Living.

Jeto bukur, Jeto me Living!   

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tashmë doli në treg numri i ri i revistës “Living”. Në botimin me 252 faqe ku do të gjeni gjithçka:

Bruna në botën e çudirave

Receta festive nga Lind Fishta

Navidad si que vales

Viti magjik I Elia Zogut

Elbasan I bukur Elbasan

Festa me Ciljetën dhe Fernandon           

Ema Savahl takon Ema Kojën

Romancë në dimer

Dekore me rula letrash higjenike

Me tartan të tana i ban

Gëzuar në gjuhën e veganëve

Nën një portokalle

 

Bashkë me revistën Living një produkt dhuratë nga Bioderma

Data sheet

pages252
Shtëpia botueseLIVING
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri