Living nr. 21, në treg View larger

Living nr. 21, ne treg

LIVING BLV0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Doli në treg numri i ri i revistës “Living”. Në botimin me 247 faqe ku do të gjeni gjithçka. Sekretet e Sadije Berishës pas ndarjes nga Shkelzeni; Ajola Xoxa dhe Tirana, këshilla për kujdesin e lëkurës gjatë verës, një ekskluzive me Vittorio Sgarbin dhe Besa Myftiu e hapur për martesën. Bashkë me revistën edhe një dhuratë fantastike.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
Viti i botimit2016

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 other products in the same category:

More info

Revista Living Nr. 21, bashkë me të edhe dhurata

 

Tashma doli në treg numri i ri i revistës “Living”. Në botimin me 247 faqe ku do të gjeni gjithçka:

Ajola Xoxa “Loves Tirana”

Kujdesi për lëkurën gjatë verës

Viti i papagallit, parajsa tropikale

Living, një koleksion unik me pokemonë

Një apartament i vogël, i madh

Jeta e re e Sadije Berishës

“Shpirti i egër” që gjeti paqen

Ekskluzive, Vittorio Sgarbi, babai i një shqiptareje

Besa Myftiu për martesën e hapur

Kur ikin të gjithë, qyteti më mbetet mua

40 receta verore nga Linda Fishta

Rikthimi i bujshëm i kuadrateve

Del nga koma, zbulon se është piktore

 

Bashkë me Revistën Living një kupon Dhuratë për pastrim gurëzash nga Diamond Dental.

Jeto bukur, jeto me Living!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages247
Shtëpia botueseLIVING
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri