Pese femijet e vegjel View larger

Pese femijet e vegjel

Margaret Sidney A-005313

New product

Përshkrim i shkurtër

Shpresojmë se do ta lexoni me kënaqësi historinë e nënës dhe pesë fëmijëve që përballuan me durim vështirësitë e jetës.

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608194

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

A keni deshirë t’i njihni nga afër pesë fëmijët e vegjël? Atëherë ejani t’u trokasim në derë dhe të bëhemi mysafirë në jetën e tyre. Jam i sigurtë që ata do të jenë shumë të kënaqur kur të na shohin.

Familja Peper përbëhej nga tri vajza dhe dy djem. Babai i fëmijëve kishte vdekur. Të gjorët fëmijë jetonin në kushte shumë të veshtira.

Zonja Peper punonte natë e ditë për t’u kujdesur për fëmijët.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages117
ISBN9789995608194
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Berberi