Pese femijet e vegjel Shiko më të madhe

Pese femijet e vegjel

Margaret Sidney A-005313

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shpresojmë se do ta lexoni me kënaqësi historinë e nënës dhe pesë fëmijëve që përballuan me durim vështirësitë e jetës.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608194

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A keni deshirë t’i njihni nga afër pesë fëmijët e vegjël? Atëherë ejani t’u trokasim në derë dhe të bëhemi mysafirë në jetën e tyre. Jam i sigurtë që ata do të jenë shumë të kënaqur kur të na shohin.

Familja Peper përbëhej nga tri vajza dhe dy djem. Babai i fëmijëve kishte vdekur. Të gjorët fëmijë jetonin në kushte shumë të veshtira.

Zonja Peper punonte natë e ditë për t’u kujdesur për fëmijët.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe117
ISBN9789995608194
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Berberi