Naim Frasheri – Vepra V View larger

Naim Frasheri – Vepra V

Naim Frashëri TN0603

New product

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994312771

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Këtu përfshihen:

E këndimit çunavet këndonjëtoreja

– Copë e parë dhe Copë e dytë;

Istori e përgjithëshme për mësonjëtoret të para;

Istori e Shqipërisë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages220
ISBN9789994312771
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë