Gramatike praktike e spanjishtes Shiko më të madhe

Gramatike praktike e spanjishtes

Ermira Zoto A-002140

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike spanjisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën spanjolle, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të spanjishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9994380311

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe120
ISBN9994380311
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë