Gramatike praktike e frengjishtes Shiko më të madhe

Gramatike praktike e frengjishtes

Arta Lleshi A-002139

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike frëngjisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën frënge, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të frëngjishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9992799781

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe104
ISBN9992799781
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë