Frike dhe dritherime View larger

Frike dhe dritherime

Søren Kierkegaard BPS0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Shpesh herë kontradikor me vetveten, disa herë del si besimtar e herë tjetër si egocentrik individualist e atesit, ai nuk ishte i sigurt per bindjet e tij fetare apo filozofike, asnjë shkollë filozofike nuk gjen diçka tjetër të përbashkët me Soren Kierkegaard.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
Fletët286
ISBN9789928185051
Viti i botimit2014

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët286
ISBN9789928185051
Viti i botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBashkim Shehu