Frike dhe dritherime Shiko më të madhe

Frike dhe dritherime

Søren Kierkegaard BPS0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shpesh herë kontradikor me vetveten, disa herë del si besimtar e herë tjetër si egocentrik individualist e atesit, ai nuk ishte i sigurt per bindjet e tij fetare apo filozofike, asnjë shkollë filozofike nuk gjen diçka tjetër të përbashkët me Soren Kierkegaard.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
ISBN9789928185051

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe286
ISBN9789928185051
Viti i Botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBashkim Shehu