Vampiri i vogel 13 dhe komploti i lig Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 13 dhe komploti i lig

Angela Zomer-Bodenburg BDR092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antoni ka rene ne gjurmet e nje komploti te lig kunder miqeve te tij vampire. Ka bindjen se vampire i ri misterioz, Igno fon Rant, qe se shpejti pret te fejohet me teto Dorotine, nuk eshte ai qe shfaqet.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621674

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Të dhëna

Faqe138
ISBN9789995621674
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë