Ato pushime supermiushore në pensionin Miramiushka - Stilton 23 View larger

Ato pushime supermiushore ne pensionin Miramiushka - Stilton 23

Jeronim Stilton PE0202

New product

Përshkrim i shkurtër

Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve!

Shpëtova teto Lipën nga zjarri, m’u përmbyt zyra, Mbreti i Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të m’i shkulte mustaqete do të m’i jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak!

 

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928228321

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                     

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928228321
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18.6 x 14.2
PërkthyesiAgim Doksani