Cmim i reduktuar! Ato pushime supermiushore në pensionin Miramiushka - Stilton 23 Shiko më të madhe

Ato pushime supermiushore ne pensionin Miramiushka - Stilton 23

Jeronim Stilton PE0202

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve!

Shpëtova teto Lipën nga zjarri, m’u përmbyt zyra, Mbreti i Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të m’i shkulte mustaqete do të m’i jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak!

 

Më shumë detaje

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928228321

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                     

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe128
ISBN9789928228321
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18.6 x 14.2
PërkthyesiAgim Doksani