Aventurat e Tom Sojerit Shqip - Anglisht Shiko më të madhe

Aventurat e Tom Sojerit Shqip - Anglisht

Mark Twain DA0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një jetim i cili jeton me tezen e tij Poli dhe që gjithnjë hyn në telashe. Ka një zemër fisnike dhe di të jetë shok i mirë. Me të, gjithçka është aventurë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN789951642613

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe69
ISBN789951642613
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë