Aventurat e Tom Sojerit View larger

Aventurat e Tom Sojerit

Mark Twain RED0005

New product

Përshkrim i shkurtër

Për Tom Sojerin kishte gjëra vërtetë më të rëndësishme se sa shkolla!

More details

82 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN97899927804444

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Të shkoje për peshkim përshembull, të rriteshe me të ardhurit e rinj në qytezë, ose më e rëndësishme akoma të gjeje miq të mëdhenj si Hakelberi që bënte një jetë boheme dhe kishte pamjen e një vagabondi. Dhe të gjitha këto përbënin një përvojë llahtarisht të fuqishme që të çonin në dyert e krimit, të vrasjeve, të thesareve… E aty fillonte rruga e drejtë e jetës.

Data sheet

pages105
ISBN97899927804444
Shtëpia botueseRedona
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
PërkthyesiDorina Kote