Stilton 45 Nje pirat ne internet View larger

Stilton 45 Nje pirat ne internet

Jeronim Stilton PE0580

New product

Përshkrim i shkurtër

Dikush ka vjedhur identitetin tim në internet dhe hiqet sikur është Jeronim Stiltoni... Prandaj dhe kam marrë vagonë të tërë sendesh të blera online me kartën time të kreditit? Ciuuut! Këtu duhet një Dok. Mikesha ime, eksperte kompjuterësh!

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371652

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages118
ISBN9789928371652
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 5 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1