Reduced price! Vendi i rrefenjave 4 – pertej mbreterive View larger

Vendi i rrefenjave 4 – pertej mbreterive

Chris Colfer A-005504

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria me e shitur per femije dhe te rinj ne SHBA, Vendi i rrefenjave, i autorit Chris Colfer vjen me vellimin e katert ne shqip, “Pertej mbreterive”

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303363

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

 

‒ Nëse unë ju ndihmoj, a mund të ma jepni më shpejt zemrën? ‒ vazhdoi të pyeste Burri prej Teneqeje.

Aleksia dhe Koneri panë njëri-tjetrin dhe ngritën supet.

‒ Quaje të mbaruar, ‒ i tha Aleksia.

‒ Atëherë, jam në shërbimin tuaj, ‒ u tha Burri prej Teneqeje.

Binjakët, Kuqashja, Nënë Pata, Lesteri dhe Burri prej Teneqeje u mblodhën përreth tufës së rrezeve të dritës.

‒ A jeni të gjithë gati?! ‒ u tha Aleksia.

Të tjerët pohuan të sigurt me kokë.

‒ Le të nisemi përsëri! ‒ u tha Koneri. ‒ Ndalesa tjetër: Kurrkundi!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages412
ISBN9789928303363
Shtëpia botueseThe land of stories 4 Beyond the kingdoms
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRudina Çupi
I ri1