Shtatë fletore View larger

Shtate fletore

Havzi Nela BKP0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra e plotë poetike me 5548 vargje e Havzi Nelës, poetit të ekzekutuar nga diktatura komuniste në grahmat e fundit të tij. Ky botim i përgatitur nga poeti dhe studiuesi Rexhep Shahu vjen me dorëshkrimet origjinale dhe të transkiptuara, të cilat sjellin të plotë vlerat poetike të poetit që vrau diktaturën.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Klubi i poezisë
ISBN9789928450753

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages462
ISBN9789928450753
Published yearIzet Duraku
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 24
I ri1