I ri Perrallat me te bukura per femije Shiko më të madhe

Perrallat me te bukura per femije

Grup autorësh A-005249

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e paharrueshme e përrallave me të bukura. Personazhe të jashtëzakonshëm do të të shoqërojnë në një botë fantastike dhe plot emocione.

13 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003591

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe128
ISBN9789928003591
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia