Biblioteka ime e vockël e kafshëve

Grup autorësh BOT0301

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zbavitu duke lexuar këta libërtha të këndshëm për kafshët. Pastaj ktheji mbrapsht dhe vendosi bashkë për të krijuar pazëllin e kafshëve.

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002952

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
ISBN9789928002952
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë