I ri Ditaret e Peshkopes 10: Shiko më të madhe

Ditaret e Peshkopes 10:

Rachel Renée Russell A-004162

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria bestseller nderkombetar vijon ne shqip me librin e 10-te. Kesaj radhe misioni i Nikit eshte të fshehë 7 këlyshët nga 2 prindërit e saj, nga e gjithë shkolla dhe nga vajza zemërngushtë që është gjithnjë e gatshme për t’u hakmarrë!

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286574

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe304
ISBN9789928286574
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta