I ri Agjencia Prindërore Shiko më të madhe

Agjencia Prinderore

David Baddiel A-001015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eja në agjencinë tonë dhe zgjidh mamin dhe babin e përkryer. Ky është ndër librat më të suksesshëm në Britaninë e Madhe që tashmë vjen edhe para lexuesve të vegjël shqiptarë: Ju garantojmë se ky libër do të ndikojë për mirë në harmoninë dhe lumturinë e familjes tuaj. Dhe, a e dini se pse?!!

481 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286130

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe384
ISBN9789928286130
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13.2 x 20.6
PërkthyesiArtan Miraka