I ri C'te besh kur nuk do te rrish vetem Shiko më të madhe

C'te besh kur nuk do te rrish vetem

Kristen Lavallee, Silvia Schneider A-002204

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Udhëzuesi Ç’të bësh kur nuk do të ndahesh nga prindërit i udhëheq fëmijët dhe prindërit e tyre përmes emocioneve që shoqërojnë ankthin e ndarjes, duke përdorur strategji dhe teknika të bazuara në parimet konjitive-sjellore. Ky libër vetëndihmës interaktiv është burim gjithëpërfshirës për edukimin, për motivimin dhe për fuqizimin e fëmijëve për të kapërcyer ankthin e ndarjes – në mënyrë që të bëhen pilotë me besim te vetja të balonave të tyre me ajër të ngrohtë!

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286222

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pilotët e balonave me ajër të ngrohtë përjetojnë aventura të mrekullueshme: ata shohin gjëra që nuk i kanë parë kurrë më parë dhe mësojnë shumë rreth botës që na rrethon.

Fluturimi me balonë disa fëmijëve mund t’u duket diçka e mrekullueshme, ndërsa disa të tjerëve mund t’u ngjallë frikë të fluturojnë vetëm, larg prindërve dhe shtëpisë. Nëse ndihesh i frikësuar kur bën diçka pa prindërit e tu, ky libër është për ty!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe88
ISBN9789928286222
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAulona Ormeni