I ri Cunat e keqij – vell. 2 Shiko më të madhe

Cunat e keqij – vell. 2

Aaron Blabey A-003761

Libër i ri

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286492

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

RIKTHEHEN ÇUNAT E KËQIJ!

10 000 pula gjenden të burgosura në një fermë të sigurisë së larte!

E kush do të mund t’i shpëtonte, vallë?

Si thoni për një UJK, një PESHKAQEN, një PIRANJË dhe një GJARPËR, i njohur ndryshe me nofkën “ Gllaberuesi i pulave”?

E ç ‘mundet VALLE të shkojë kaq keq?!

BËHUNI GATI TË MBANI BARKUN ME DORË NGA TË QESHURAT, SEPSE KJO BANDË SHENJTËSH ÇAPAÇULË ËSHTË RIKTHYER NË QYTET ME MISIONE TË REJA EDHE MË ARGËTUESE. ERDHI KOHA PËR ÇUNAT E KËQIJ EPISODI 2.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe144
ISBN9789928286492
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKristi Kaca