I ri Cmim i reduktuar! Dita kur gjyshja bllokoi internetin Shiko më të madhe

Dita kur gjyshja bllokoi internetin

Marc-Uwe Kling A-000554

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A mund të jenë të lumtur fëmijët kur nuk punon interneti? Mos ndoshta gjyshja duhet ta bllokojë ndonjëherë sinjalin? Zbuloni aventurën gazmore plot humor dhe mesazhe pikante nga autori gjerman Marc-Uëe Kling.  Mosha e rekomanduar për lexim: 6+.

473 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341198

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe66
ISBN9789928341198
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAferdita Mali