Ngjyrosni maskat - Superheronjtë Shiko më të madhe

Ngjyrosni maskat - Superheronjte

Grup autorësh JB0224

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ju pëlqejnë maskat dhe vizatimi?
Merrni lapsat me ngjyra dhe shkrini talentin te këto maska fantastike.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN9789928240095

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9789928240095
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat275 x 210 mm