Ngjyrosni maskat - Princeshat Shiko më të madhe

Ngjyrosni maskat - Princeshat

Grup autorësh JB0223

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ju pëlqejnë maskat dhe vizatimi?
Merrni lapsat me ngjyra dhe shkrini talentin te këto maska fantastike.

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN9789928240101

250 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9789928240101
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat275 x 210 mm