I ri Enciklopedia ime 10-14 vjeç Shiko më të madhe

Enciklopedia ime 10-14 vjec

Grup autorësh BAO0557

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu gjeni të mbledhura së bashku temat kryesore të dijes, për të kuptuar gjithçka për botën rreth nesh!

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN978-9928-282-54-5

3 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

HISTORIA / KAFSHËT DHE BIMËT / SHKENCA E TOKËS / TRUPI I NJERIUT / SHKENCA DHE TEKNIKA / BOTA SOT / ARTI, LEXIMI DHE SPORTI

Këtu do të fjeni 15 përmbledhje interesante mbi dinozaurët, astronominë, sportin, Europën... dhe 100 personazhe që kanë bërë histori. (10-14 vjeç)

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe392
ISBN978-9928-282-54-5
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGent Sinani