Për çfarë flasim, kur flasim për dashurinë View larger

Per cfare flasim, kur flasim per dashurine

Raymond Carver TO0331

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo përmbledhje e shënjuar nga një rrëfimtari e zhdërvjelltë, me stil minimalist, në formë bashkëbisedimi dhe, njëkohësisht, e parë nga një këndvështrim i hollë i mënyrës se si njerëzit komunikojnë në të vërtetë, është kthyer shumë shpejt në një nga veprat më me ndikim në letërsinë moderne.

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN978992835466

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo përmbledhje me tregime befasuese, mbi gra e burra të vetmuar që jetojnë në Amerikën Veriperëndimore, të cilët pinë alkool, peshkojnë dhe luajnë me letra për të lehtësuar peshën e kalimit të orëve, ka qenë edhe përmbledhja e parë e Raymond Carver-it, e botuar në Mbretërinë e Bashkuar.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages152
ISBN978992835466
Shtëpia botueseWhat We Talk About When We Talk About Love
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13 x 20
PërkthyesiPlaton Pulla
I ri1