Kthimi i Samantes

Odise Plaku OPE0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër janë përfshirë 14 tregime dhe novela të cilat vijnë me një përpjekje për të ndërtuar profilin e një rrëfimtari të spikatur. Historitë e rrëfyera janë ngjarje të ditëve tona, reflektime për të tashmen

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928429223

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages124
ISBN9789928429223
RedaktoriTasi Proko
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë