Kthimi i Samantës Shiko më të madhe

Kthimi i Samantes

Odise Plaku OPE0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër janë përfshirë 14 tregime dhe novela të cilat vijnë me një përpjekje për të ndërtuar profilin e një rrëfimtari të spikatur. Historitë e rrëfyera janë ngjarje të ditëve tona, reflektime për të tashmen

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928429223

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe124
ISBN9789928429223
RedaktoriTasi Proko
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë