Fjalor emrash

Vladimir Zoto A-002148

New product

Përshkrim i shkurtër

Të gjithë emrat iliro - shqiptarë dhe mijëra emra të huaj me shpjegime të kuptimit të tyre.

Për të gjithë ata që duan një emër apo duan të dinë kuptimin e emrit të tyre.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9789995685355

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages446
ISBN9789995685355
RedaktoriErmira Zoto
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë