Fjalor emrash Shiko më të madhe

Fjalor emrash

Vladimir Zoto A-002148

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të gjithë emrat iliro - shqiptarë dhe mijëra emra të huaj me shpjegime të kuptimit të tyre.

Për të gjithë ata që duan një emër apo duan të dinë kuptimin e emrit të tyre.

38 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
Fletët446
ISBN9789995685355

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët446
ISBN9789995685355
RedaktoriErmira Zoto
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë