Zbulo Butrintin Shiko më të madhe

Zbulo Butrintin

Ylber Hysi YH004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo guidë është dy gjuhëshe shqip/anglisht dhe iu vjen në ndihmë të gjithë personave që duan të dinë rreth historisë, arkeologjisë dhe institucioneve të kultit në këtë zonë

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994395279

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe114
ISBN9789994395279
RedaktoriAleks Gjinaj
V. Bot2008
Përmasat200x190
PërkthyesiElona Limaj