Lukova, bregu i poshtëm Shiko më të madhe

Lukova, bregu i poshtem

Ylber Hysi YH002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një guidë turistike e bashkisë së Lukovës në rivierën jugore shqiptare: Pamje e përgjithshme rreth historisë së zonës, pamje gjeografike, burimet turistike, malet, ndertesat fetare, bregdeti dhe detaje të tjera

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789995674335

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe107
ISBN9789995674335
RedaktoriAleks Gjinaj
GjuhaShqip/Anglisht
Përmasat200x190
PërkthyesiElona Limaj