Cmim i reduktuar! Nje pamje ndryshe nga Saranda Shiko më të madhe

Nje pamje ndryshe nga Saranda

Ylber Hysi YH001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një guidë e plotë për ata që duan të njohin qytetin e Sarandës: Historia, arkeologjia dhe kultet religjioze të qytetit turistik në jug të vendit. Botimi është përgatitur nga studiuesi i njohur Ylber Hysi 

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994395248

924 Lekë

-23%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe154
ISBN9789994395248
RedaktoriAleks Gjinaj
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë