Planeti i kuq View larger

Planeti i kuq

V.M. Rabolú BD0402

New product

Përshkrim i shkurtër Herkolubusi ose Planeti i Kuq është pesë ose gjashtë herë më i madh nga Jupiteri, është një gjigant i madh, kështu që asgjë nuk mund ta pengojë apo ta shmangë.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333445
Viti i botimit2005

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

More info

Vdekja Me këtë punë të vdekjes të egos që po ju sugjeroj, fiton dikush Shkencën e Dëlirë që mëson të dojë njerëzimin. Ai që nuk punon me shpërbërjen e veseve, nuk mund të arrijë në dëlirësi as nuk do të mu¬ndet ku¬rrë të ndje¬jë dashuri ndaj të tjerëve, sepse nuk do ve¬tveten. Shpalosja e Astralit Kjo është Fusha e Astralit ose Dimensio¬ni i Pestë ku nuk ekziston as pesha as dista¬nca së cilës i përket Trupi Astral, ky është një trup i njëllojtë si fizik dhe energjik, i cili lëviz me shpejtësi të madhe si një mendim dhe është në gjendje të hetojë të gjitha sa dëshiron nga Universi. Një mandram është një fja¬lë magjike që na lejon të largohemi nga trupi fizikisht dhe na lejon të rikthehemi tek ai me vetëdije të plotë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages53
ISBN9789994333445
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë