Planeti i kuq Shiko më të madhe

Planeti i kuq

V.M. Rabolú BD0402

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Herkolubusi ose Planeti i Kuq është pesë ose gjashtë herë më i madh nga Jupiteri, është një gjigant i madh, kështu që asgjë nuk mund ta pengojë apo ta shmangë.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333445

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vdekja Me këtë punë të vdekjes të egos që po ju sugjeroj, fiton dikush Shkencën e Dëlirë që mëson të dojë njerëzimin. Ai që nuk punon me shpërbërjen e veseve, nuk mund të arrijë në dëlirësi as nuk do të mu¬ndet ku¬rrë të ndje¬jë dashuri ndaj të tjerëve, sepse nuk do ve¬tveten. Shpalosja e Astralit Kjo është Fusha e Astralit ose Dimensio¬ni i Pestë ku nuk ekziston as pesha as dista¬nca së cilës i përket Trupi Astral, ky është një trup i njëllojtë si fizik dhe energjik, i cili lëviz me shpejtësi të madhe si një mendim dhe është në gjendje të hetojë të gjitha sa dëshiron nga Universi. Një mandram është një fja¬lë magjike që na lejon të largohemi nga trupi fizikisht dhe na lejon të rikthehemi tek ai me vetëdije të plotë.

Të dhëna

Faqe53
ISBN9789994333445
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë