I ri Cmim i reduktuar! Fuqia e zemres ne dy libra - set Shiko më të madhe

Fuqia e zemres ne dy libra - set

Dalai Lama, Baptiste De Pape SET0117

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi perzgjedhur nje perqasje shpirterore nga mendjet me te spikatura te kohes tone per fuqine e zemres ne jeten tone. Zemra e meditimit e Dalai Lames dhe “Fuqia e zemres” nga Baptiste De Pape, i cili sjell 18 spiritualistet me te medhenj ne kendveshtrimet e tyre.

Më shumë detaje

11197 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Zemra e meditimit” nga Dalai Lama

"Zemra e meditimit" është një libër i jashtëzakonshëm në të cilin Shenjtëria e Tij, Dalai Lama, na jep detaje të hollësishme rreth meditimit. Ky libër u mundëson lexuesve një pamje bindëse për mënyrën se si mund ta vënë veten në një gjendje të thellë që shkon përtej shtresave kufizuese të mendimeve të tepërta dhe se si të lëshohen në thelbin e zhveshur të mendjes më të thellë.

 

“Fuqia e zemrës” nga Baptiste De Pape

Në këtë udhërrëfyes të bukur shpirtëror do të bashkohesh me grupin e pashoq të tetëmbëdhjetë mendimtarëve shpirtërorë, shkrimtarëve dhe shkencëtarëve më të mëdhenj të botës, të cilët tregojnë se si mund ta zbulosh dhe ta realizosh potencialin tënd maksimal

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë