I ri Cmim i reduktuar! Libra per zhvillimin e adoleshenteve - set Shiko më të madhe

Libra per zhvillimin e adoleshenteve - set

Stephen Covey, Robert Kiyosaki SET0114

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E ku ka autore me te mire sesa Stephen Covey dhe Robert Kiyosaki per te dhene nje model ndryshe per adoleshentet: Duke lexuar keta autore, te rinjte do te gjejne informacione te cilat nuk i marrin ne bankat e shkolles: Per kete arsye, ne kete set ne kemi zgjedhur nje liber qe flet per parane dhe perdorimin e saj dhe ne librin “Une lideri” te Covey-t vijne disa keshilla te mencura per liderat

Më shumë detaje

11201 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 161 Lekë

-10%

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban

“Babai i pasur, babai i varfer per adoleshentet” nga Robert Kiyosaki

Ky është një libër për ndryshimin e paradigmës, për shikimin e botës në një mënyrë tjetër. Ky libër të mëson të bësh gjëra ndryshe ose thjesht, të bësh gjëra të ndryshme. Krahasuar me babin e pasur, babin e varfër, sjell elemente që të ndihmojnë për të hequr shumë pengesa emocionale rreth parasë dhe biznesit parë përmes historive edukative. Pra, nëse vërtet dëshironi të ndryshoni marrëdhënien tuaj me paratë dhe suksesin në përgjithësi, vazhdoni, lexoni.

 

“Une Lider” nga Stephen R. Covey

 

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë