Stephen Covey, Robert Kiyosaki

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 161 Lekë 1 290 Lekë -10% In Stock

  E ku ka autore me te mire sesa Stephen Covey dhe Robert Kiyosaki per te dhene nje model ndryshe per adoleshentet: Duke lexuar keta autore, te rinjte do te gjejne informacione te cilat nuk i marrin ne bankat e shkolles: Per kete arsye, ne kete set ne kemi zgjedhur nje liber qe flet per parane dhe perdorimin e saj dhe ne librin “Une lideri” te Covey-t vijne...

  1 161 Lekë
  1 290 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item