Libra per sekretet e mendjes

Napoelon Hill, Joseph Murphy A-008566

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set gjeni dy libra qe ju vijne ne ndihme per te kuptuar potencialin e jashtezakonshem qe ka mendja njerezore per te krijuar, prodhuar, dhe realizuar ne jete: Napoleon Hill dhe Joseph Murphy jane dy prej motivuesve dhe nxitesve me te spikatur te shekullit te XX.

More details

530 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 962 Lekë

-10%

2 180 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban:
“Pasurohu me qetesine e mendjes: nga Napoleon Hill
Ne kete liber emocionues, autori i famshem i librit MENDO DHE PASUROHU. Napoleon Hill, tregon gjetjet e tij te fundit mbi te arriturit e asaj qe deshiron dhe si ta shfrytezosh me se min.
Ketu gjenden ne gjuhe te thjeshte e te lexueshme, teknikat e pagabueshme për të arritur fuqine e te fituarit te parave dhe te te shijuarit të qetesise se vertete te brendshme mendore.

“Mrekullia e dinamikes se mendjes” nga Joseph Murphy
Ti mund ta kesh forcën për ta bërë jetën tënde të shëndetshme, të gëzueshme, të dobishme dhe jashtëzakonisht të suksesshme, nëse do të lexosh dhe zbatosh ligjet e jetës të përcaktuara në këtë libër.Ky libër është shkruar me thjeshtësi dhe qartësi dramatike.
Të tregon se si mund të arrish forcën personale që e kapërcen frikën dhe largon shqetësimin e ankthin, duke hapur rrugën drejt një jetese më të mrekullueshme, më të bukur, më të lumtur dhe më të pasur. Nga tani e tutje, ne do të udhëtojmë së bashku drejt arritjes së shpërblimit më të madh në botë: Jetesa Triumfuese.

Data sheet

Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1