I ri Mrekullia e dinamikes se mendjes Shiko më të madhe

Mrekullia e dinamikes se mendjes

Joseph Murphy A-008379

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër PËRDORE TË PAVETËDIJSHMEN PËR NJË KONTROLL TË PLOTË MBI FATIN TËND

Më shumë detaje

103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303899

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ti mund ta kesh forcën për ta bërë jetën tënde të shëndetshme, të gëzueshme, të dobishme dhe jashtëzakonisht të suksesshme, nëse do të lexosh dhe zbatosh ligjet e jetës të përcaktuara në këtë libër.Ky libër është shkruar me thjeshtësi dhe qartësi dramatike. Të tregon se si mund të arrish forcën personale që e kapërcen frikën dhe largon shqetësimin e ankthin, duke hapur rrugën drejt një jetese më të mrekullueshme, më të bukur, më të lumtur dhe më të pasur. Nga tani e tutje, ne do të udhëtojmë së bashku drejt arritjes së shpërblimit më të madh në botë: Jetesa Triumfuese.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928303899
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti