Letersia e kujteses permes Zhitit dhe Lubonjes

Visar Zhiti, Fatos Lubonja A-007537

New product

Përshkrim i shkurtër

Visar Zhiti dhe Fatos Lubonja jane dy perfaqesuesit e spikatur te letersise se kujteses, - asaj letersie qe eshte shkruar ne kushte te pazakonta, - prandaj ne kemi perzgjedhur dy librat e fundit te shkruar nga keta autore per t’i bere si set per ata qe duan te njohin boten e intelektualit te burgosur ne qeli gjate sistemit komunist dhe fuqine reflektuese qe sollen deri ne ditet tona.

1033 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2021

2 520 Lekë

-10%

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
I ri1