Romancat e vitit 2021

Nicholas Sparks, Johanne Lindsej A-007544

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi perzgjedhur romancat me te pelqyera nga lexuesit gjate ketij viti te autoreve Nicholas Sparks dhe Johanne Lindsej, dhe hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Bota Shqiptare. Jane dy romane fantastike per tu dhuruar per lexuesit qe jane te pasionuar pas romances.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Viti i botimit2021

2 160 Lekë

-10%

2 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
I ri1