Seria e thrillerit presidencial

Bill Clinton, James Patterson A-007550

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri e thrillerit politik e shkruar nga ish-presidenti amerikan Bill Clinton dhe mjeshtri i romaneve mister & thriller, James Patterson, vjen se fundi ne shqip permes Argeta LMG permes dy vellimeve: Presidenti eshte zhdukur dhe Vajza e presidentit, - dy bestseller-a absolute ne te gjithe boten. Ne i kemi propozuar si set per dhurate per te pasionuarit pas thrillerave politike, per ata qe duan te kuptojne se cfare ndodh pas fasades ne politiken e madhe.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Viti i botimit2021

2 952 Lekë

-10%

3 280 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
I ri1