Bill Clinton, James Patterson

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  2 961 Lekë 3 290 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set botuesi Argeta LMG ka perfshire serine me dy vellime te autoreve Bill Clinton dhe James Patterson, “Presidenti i zhdukur” dhe “Vajza e presidentit”

  2 961 Lekë
  3 290 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  2 952 Lekë 3 280 Lekë -10% In Stock

  Kjo seri e thrillerit politik e shkruar nga ish-presidenti amerikan Bill Clinton dhe mjeshtri i romaneve mister & thriller, James Patterson, vjen se fundi ne shqip permes Argeta LMG permes dy vellimeve: Presidenti eshte zhdukur dhe Vajza e presidentit, - dy bestseller-a absolute ne te gjithe boten. Ne i kemi propozuar si set per dhurate per te...

  2 952 Lekë
  3 280 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items