Thrillera ne dy bote

Stephen King, Enkelejd Lamaj A-007553

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set jane perzgjedhur dy romane te zhanrit thriller: Nje autor i njohur me fame boterore si Stephen King dhe nje autor shqiptar: Enkelejd Lamaj, - nder te paktet shkrimtare shqiptare qe levron kete zhaner. Ne i rekomandojme si set per dhurate per lexuesit qe iu pelqejne romanet e zhanrit Mister & Thriller.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 210 Lekë

-15%

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1