Stephen King, Enkelejd Lamaj

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  2 340 Lekë 2 600 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set jane perzgjedhur dy romane te zhanrit thriller: Nje autor i njohur me fame boterore si Stephen King dhe nje autor shqiptar: Enkelejd Lamaj, - nder te paktet shkrimtare shqiptare qe levron kete zhaner. Ne i rekomandojme si set per dhurate per lexuesit qe iu pelqejne romanet e zhanrit Mister & Thriller.

  2 340 Lekë
  2 600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item